Usługi detektywistyczne

Poszukiwanie osób

W dzisiejszej zabieganej i wiecznie gnającej do przodu rzeczywistości warto się czasem zatrzymać
i pomyśleć o starych znajomych. W dobie globalizmu, gdzie najodleglejsze zakątki są oddalone zaledwie o podróż samolotem, ludzkie relacje zdają się jednak rozchodzić. Nie łatwo jest utrzymać kontakty z dawnymi współpracownikami czy kolegami ze szkolnej ławy rozrzuconymi po całym świecie. Ludzie czasem niespodziewanie znikają pozostawiając za sobą zatroskane rodziny lub niespłaconych wierzycieli. Detektywi z Agencji Detektywistycznej pomogą w odnalezieniu tych zaginionych ludzi, z którymi na przestrzeni lat straciło się kontakt. Telefony i adresy się zmieniają, ale każdy pozostawia po sobie jakieś ślady.

Biuro detektywistyczne pomaga w odnalezieniu osób zaginionych lub ukrywających się. Możemy prowadzić działania na terenie całego kraju oraz Unii Europejskiej. Dostarczamy informacje o adresie zameldowania i aktualnym miejscu przebywania poszukiwanej osoby.

Ustalenia majątkowe – prywatny detektyw Warszawa

Czy mają Państwo problem dłużnikami? Uchylający się od płatności kontrahenci dotkliwie osłabiają kondycję Państwa firmy i dotychczasowe interwencje w tej sprawie nie przynoszą rezultatów? Nierzetelność partnerów biznesowych jest realnym i bardzo znaczącym zagrożeniem dla prężnej działalności przedsiębiorstwa. Jeżeli borykają się Państwo z dłużnikami dużą pomocą w rozwiązaniu sprawy będzie prywatny detektyw. Może on ustalić rzeczywisty stan majątku jakim, faktycznie dysponuje Państwa dłużnik.

Działania operacyjne mogą być prowadzone na terenie miasta Warszawa jak i całego kraju.

Obejmują one:
-informacje u majątku tj. ruchomościach i nieruchomościach dłużnika
-informacje aktualnych wierzytelnościach dłużnika
-dane o kontach bankowych
-informacje o kontrahentach współpracujących z dłużnikiem

Dane uzyskane przez prywatnego detektywa często przyspieszają działania odbywające się na poszczególnych etapach windykacji należności. Ustalenia majątkowe świadczące o faktycznej kondycji finansowej dłużnika mogą w znacznym stopniu zwiększyć skuteczność komorniczej windykacji przedsądowej. Raporty, jakie po zakończeniu sprawy przedstawi Państwu prywatny detektyw stanowią również ważny dowód na drodze windykacji sądowej. Takie dokumenty mogą w znacznym stopniu przyczynić się do przyśpieszenia samego postępowania, jak również zwiększyć prawdopodobieństwo skuteczności prowadzonych egzekucji komorniczych.

Ustalenie Ojcostwa / Badania DNA

Nasza agencja detektywistyczna z centralą w mieście stołecznym Warszawa przyjmuje najróżniejsze zlecenia z zakresu szeroko rozumianych spraw rodzinnych.

Jednym z nich jest wykonywanie badań DNA mających na celu jednoznaczne ustalenie ojcostwa.

Potwierdzanie bądź zaprzeczenie bycia rodzicem jest kwestią niezwykle ważną, nie tylko z powodów emocjonalnych, ale również ekonomicznych. Posiadanie pewności biologicznego rodzicielstwa daje możliwość budowy trwałej i głębokiej relacji z dzieckiem. Jednocześnie umożliwia również uzyskanie świadczeń finansowych na jego rozwój, czyli alimentów, płaconych przez rodzica, którego ojcostwo zostało potwierdzone testem DNA.

Laboratoryjne badania ustalające ojcostwo mają mogą być przydatne nie tylko w sprawach prowadzonych przez sądy cywilne. Tego typu dokumentacja może być również przedstawiona jako dowód w kanonicznych procesach o unieważnienie małżeństwa, potocznie zwanych kościelnymi rozwodami.

Uzyskanie stuprocentowo pewnych dowodów, na przykład na potrzeby spaw sądowych umożliwia agencja detektywistyczna. Korzystamy z tylko pomocy laboratoriów sprawdzonych podczas wieloletniej współpracy na terenie Warszawy daje to gwarancję wiarygodności uzyskanych wyników oraz sprawia, że rezultat testu jest pełnowartościowym dowodem spełniającym wymagania dokumentu sporządzanego na potrzeby sądu.

Wykrwanie podsłuchów

W otwartej przestrzeni, w dobie monitoringu, wszędobylskich kamer i fotoradarów nasze
życie prywatne często staje się coraz bardziej publiczne. Jak mawiał pewien detektyw, pełną prywatność możemy zachować często tylko ukryci za ścianami pomieszczeń. Tam jednak możemy być wystawieni na działanie podsłuchu. Urządzenia podsłuchowe, czy to amatorskie czy całkiem profesjonalne, mogą być wykorzystywane przez nieprzychylne nam osoby do pozyskiwania niezwykle cennych informacji.

Czy są to rodzinne, wewnętrzne sprawy prywatne, czy kluczowe ustalenia z dziedzin biznesowo gospodarczych powinny o nich wiedzeń tylko konkretne, uprawnione do tego osoby, np ludzie
z miasta Warszawa czy najbliższa rodzina. Niestety z powodu podsłuchów wszelkie tematy poruszane „za zamkniętymi drzwiami” nagą zyskać szerokie grono niepowołanych odbiorców. Jako detektyw działający na terenie miasta Warszawa i poza nim oferuję 100% wykrywanie takich podsłuchów.

Jeśli podejrzewają Państwo, iż padli ofiarami podsłuchu zachęcamy do pilnego kontaktu.
Oferujemy pełny i dyskretny zakres profesjonalnego wykrywania podsłuchów, zarówno w mieszkaniach prywatnych jak w pomieszczeniach biurowych.

Grupa Detektywistyka w zakresie wykrywania podsłuchów współpracuje również z renomowaną firmą Spy Detect zajmującą się wykrywaniem i likwidacją podsłuchów

Wywiad gospodarczy

Rzetelni i godni zaufania kontrahenci to podstawa prowadzania zyskownego biznesu w każdej branży. Wszędzie tam gdzie w grę wchodzą stosunki gospodarcze najlepiej sprawdza się zasada ograniczonego zaufania. Kontakty handlowe z nierzetelnymi partnerami to nie tylko mniejsze zyski ale również niebezpieczeństwo strat. Przeprowadzenie pełnego wywiadu gospodarczego niweluje takie niepotrzebne ryzyko.

Jeżeli są Państwa zainteresowani sprawdzeniem wiarygodności swoich przyszłych i obecnych partnerów proponujemy nasze biuro detektywistyczne Warszawa.

Naszym klientom możemy dostarczyć informacji takich jak:

– Dane o majątku firmy (KW)
– Data rozpoczęcia działalności gospodarczej
– Data rejestracji
– Rodzaj prowadzonej działalności gospodarczej
– Daty i rodzaje przekształceń prawnych
– Imiona, nazwiska i adresy osób prowadzącej daną działalność
– Nazwiska i dane wspólników, udziałowców, zarządu i innych organów firmy
– Imiona i nazwiska pełnomocników
– Dane o siedzibie firmy
– Pełna nazwa firmy (obecna jak i nazwy używane w przeszłości)
– Wszelkie zmiany danych
– Wykreślenia z rejestru
– Data likwidacji firmy, jeżeli taka miała miejsce
– Kopie dokumentów z Krajowego Rejestru Sądowego

Dokładne sprawdzenie partnera biznesowego poprzez biura detektywistyczne Warszawa jeszcze przed rozpoczęciem współpracy niweluje niebezpieczeństwo wejścia w ryzykowne lub nieprzynoszące zysków przedsięwzięcia. Pozwala wykryć nieścisłości i nieprawidłowości powstałe w przeszłości działań firny, które mogą stanowić bezpośrednie zagrożenie dla przyszłych inwestycji. Współpraca tylko z wiarygodnymi dostawcami, odbiorcami czy inwestorami daje gwarancję rentowności i zysków dla Państwa firmy.