Sprawdzenie i udowodnienie zdrady

zdradaZdrada i rozwód, a agencja detektywistyczna i detektyw..

Późniejsze powroty z pracy? Niekonieczne wcześniej delegacje i wyjazdy szkoleniowe? Głuche telefony, tajemnicze rachunki a może przeczytany przez przypadek czuły mail adresowany do kogoś innego czy plotka od osób trzecich…

Odczuwanie podejrzeń lub znajdowanie wskazówek świadczących o możliwej zdradzie naszego partnera to zazwyczaj wielki szok. W takich chwilach nawet nasz rozsądek logika mogą być mylące. Jeśli znajdujesz się w takiej sytuacji nie licz tylko na „życzliwych” znajomych albo własne działania. Gdy potrzebujesz 100% pewności potwierdzenia lub zaprzeczenia swoich podejrzeń, zwrócić się do specjalisty, najlepszym wyborem będzie prywatny detektyw.

Agencja detektywistyczna – DETEKTYWISTYKA.PL specjalizuje się w poszukiwaniu dowodów na nielojalności partnerów. Dobrze rozumiemy konieczność szybkiego skutecznego działania przy jednoczesnej konieczności zachowania najwyższego poziomu dyskrecji. Przygotowujemy raporty, które mogą być użyte jako dowody sądowe w sprawach rozwodowych.

Oferujemy pełny zakres usług detektywistyczynych, które obejmują obserwację oraz sporządzanie dokumentacji fotograficznej i filmowej.
Długość prowadzenia obserwacji może wahać się od jednego dnia do kilku tygodni, w zależności od potrzeb klienta. Każdą sprawa kończy pełny raport ze szczegółowym podsumowaniem przeprowadzonych obserwacji oraz zdjęciami / filmami na płycie CD.

Obseracja osób bliskich

Obserwacja to jeden z najlepszych sposobów zdobywania informacji a często jedyna możliwa droga udokumentowania czyichś postępowań. Prowadzona dostatecznie długo pozwala uzyskać niezbite dowody na zachowania niezgodne z oczekiwaniami czy literą prawa, które podejrzani przeważnie skrzętnie ukrywają.

Często dopiero działania jakich ludzie podejmują się w ukryciu, z dala od widoku innych osób zdradzają ich rzeczywiste myśli i intencje. Dlatego też przy prowadzeniu obserwacji przez agencje detektywistyczne Warszawa niezwykle ważne jest zachowanie pełnego profesjonalizmy oraz najwyższego stopnia dyskrecji. Osoba, która zauważa że jest obserwowana staję się wyjątkowo podejrzliwa i tym dokładniej zaczyna ukrywać i tak prowadzane w tajemnicy działania.

Jedynie doświadczeni detektywi z Agencji detektywistycznej, podążając za konkretną osobą mogą ustalić jej wiarygodność oraz lojalność, nie wzbudzając przy tym żadnych podejrzeń i nie alarmując czujności obserwowanego obiektu. Zgromadzona podczas wielogodzinnych obserwacji przez dokumentacje często jest wykorzystywana jako kluczowy dowód w sprawach sądowych świadczący na niekorzyść niespodziewającego się tego obserwowanego.